TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası | Kalite Burada

Arkadaşını davet et kodu sayesinde 1 ayı ücretsiz olacak şekilde internet bağlatmak ister misiniz? Yazımın en sonunda TurkNet arkadaşını davet kodunu paylaştım. Neden TurkNet diye soruyorsanız, buyrun yazıya.

Evime gece yarısı internet üzerinden kolay bir şekilde TurkNet aboneliğini başlattım. Ertesi gün mail geldi ve sözleşmeyi pdf halinde gönderdiler. TurkNet sizden randevu alacak ve 5 gün içerisinde gelip sizden sözleşmeyi alacak dediler. Sözleşmeyi o zamana kadar çıkartıp, imzalayıp elinizde bulundurun dediler.

Bende sanıyorum ki haftaya felan internetim açılır. Tam tersi… 2 gün sonra internetim açıldı ve sözleşme kağıdını almaya 1 hafta sonra geldiler.Bu kadar hızlı bir şekilde internet bağlayacaklarını beklemiyordum.

fotograf kaynak: Turknet

Neden TurkNet En Kaliteli İnternet Sağlayıcısı?

1) Kota Derdi Yok, AKN Derdi Yok

Diğer internet sağlayıcılarına baktım hala kota sınırı koyanlar var. Benim gibi yüksek GB’lı oyunlar oynuyorsanız bu başlı başına bir sorun. Ya da canınız film mi izlemek istedi 4K izlerken kotam biter mi diye hiç düşünmüyorsunuz. Youtube’da dilediğiniz kadar vakit geçirirken internetim acaba ne kadar kaldı diye sorgulamıyorsunuz. Bence harika bir şey bu!

fotograf kaynak: Turknet

2) 100 Mbps’e kadar Yüksek Hız

Sadece 85 TL ‘ye eğer evinizde Aktif Altyapı varsa 100 mbit hıza kadar download, upload ne kadar alabiliyorsanız TurkNet size bu imkanı sağlıyor. Aktif altyapı bulunmuyorsa 35 mbit hız bağlıyorlar. Özgür İletişim Extra ile devam etmek isterseniz +10 TL fark vererek TurkNet evinize 100 mbit hız yine sağlıyabiliyor.

Tabiki altyapınız bu durumu destekliyorsa bu mümkün oluyor. Alt yapı hakkında bilgi almak istiyorsanız tıklayabilirsiniz. Hız, Altyapı ve Fiber İnterneti sorgulamak istiyorsanız tıklayabilirsiniz.

ozturkomerfaruk.com

3) En güzeli -> Taahhüt Yok | İstediğiniz Zaman İptal Edin

TurkNet’de istediğiniz zaman, taahhüt cayma bedeli ödemeden, sebebi ne olursa olsun vazgeçme özgürlüğü var. Bu taahhüt meselesi o kadar önemli bir şeyki. İnternet de öyle şeyler gördüm ki gözlerime inanamadım. 500 lira, 1000 lira, 2000 lira cayma bedeli istenebilir mi? Bu nasıl bir vicdansızlıktır. TurkNet’de istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Ya da TurkNet’i tercih ettiniz ama memnun kalmadınız mı ilk ay iptal edebilir ve sebebi ne olursa olsun iptal ettiğiniz de ilk ayınızın ücreti tarafınıza iade ediliyor olacak.

4) Dijital Müşteri Deneyimi

Mobil uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve bütün işlemlerini 2 tıkla halledebiliyorsunuz. Uzun uzun anlatmak istemiyorum bu kısmı. Bu konuda tüm merak ettiklerinizi Turknet sayfasında bulabilirsiniz. Gitmek için tıklayın.

fotograf kaynak: Turknet

TurkNet Sadece Bu Kadar Değil Tabii ki

Netflix’e Bağlanan En Hızlı İnternet Sağlayıcı

Dünyada internet trafiğinin büyük kısmını Google, Facebook ve Netflix gibi dev şirketlerin sunucularına giden trafik oluşturuyor. TurkNet’de bu internet devlerine en hızlı bağlanan internet sağlayıcısı oldu, Türkiye’de. Bunu daha detaylı anlatmaktan ziyade size göstermek istiyorum. Netflix’in istatistiklerine bakmak için tıklayın.

Steam’e En Hızlı İkinci Operatör

Daha kaliteli ve oyununuzu bozmayacak şekilde daha hızlı bir internet için TurkNet en iyisi. Hem fiyat konusunda da diğer operatörlere göre çok daha kazançlı. Neyden mi bahsediyorum? Steamde ortalama 21.7 indirme oranından. Bana inanmıyorsanız Steam’in kendi sitesinden bakmak için tıklayabilirsiniz.

fotograf kaynak: Turknet

Her Şey Güzel Bana Arkadaş Davet Kodunu Ver Diyorsanız

Anlayacağınız üzerine ben TurkNet’den memnunum. Sizin de denemenizi isterim. Eğer kabul ederseniz, bir ayınızı ücretsiz kullanacaksınız. Bende sizi davet ettiğim için sizin sayenizde bir ay ücretsiz interneti bende kullanacağım.

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda sana bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet Kodu : AFG13AB13NTO

Bu davet kodunu isterseniz ABONE OLURKEN arkadaş davet kodu kısmına bunu yazabilirsiniz ya da direk bu bağlantıya tıklayarak davet kodu yazılmış şekilde abone olabilirsiniz.

Başka Sağlayıcıya Taahhüdün Varsa

Yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa bu link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

fotograf kaynak: Turknet

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Gezen, okuyan ve sıradanlıktan kurtulmak isteyen bir öğrenci

İlgili Yazılar

1 Yorum

Oğuzhan  -  11/10/2020 / 12:59

Güzel kampanya, 1 ay bedava interneti kaptım teşekkürler

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol